Dažniausiai užduodami klausimai

Raskite atsakymus į savo grindų priežiūros klausimus.

4 valandos idealiomis sąlygomis. Oro judėjimas po užtepimo pagreitins procesą. Uždaros patalpos žymiai sulėtins džiūvimo laiką.

Alyvos FIDDES HARD WAX OIL kaina vienam kvadratiniam metrui tiesiogiai priklauso nuo padengimo įrankių ir medienos. Pvz.: dengiant grindis dviem sluoksniais skaidria alyva trumpo plauko voleliu (išeiga apie 24-30kv.m/1l vienam sluoksniui) – 1kv.m kaina padengus du sluoksnius bus apie 3,40-4,90 EUR. Jei dengsite baldus su audinio skiaute (išeiga apie 35kv.m/1l vienam sluoksniui) – 1kv.m kaina padengus du sluoksnius bus apie 2,90-3,32 EUR.

Valymui ir priežiūrai naudokite aukštos kokybės specializuotas priemones be pridėtinio aliejaus ir vaško. Mes rekomenduojame naudoti QUICK SHINE valymo priemones. www.quickshine.lt 

Visos mūsų dangos  maksimalų tvirtumą pasiekia per 7 dienas.

Kietųjų vaškų alyva FIDDES HARD WAX OIL  yra tokia pat patvari, kaip ir FIDDES  poliuretaniniai lakai, tačiau jos pranašumas yra tas, kad su ja galima labai lengvai atnaujinti ir atšviežinti.

Visos Fiddes dangos yra suderinamos su visu Fiddes beicų asortimentu.

Ančiau alyvuotas su FIDDES HARD WAX OIL alyva grindis šlifuoti nereikia. Švariai išplaukite, išdžiovinkite ir užneškite papildomą sluoksnį alyvos. 

Įprastomis aplinkybėmis pakanka DVIEJŲ plonų sluoksnių. Per stori sluoksniai ir per didelis jų kiekis gali lemti tai, kad danga bus silpnesnė, o ne stipresnė.

Grindims tinkamiausias įrankis yra trumpo plauko volelis iš mikropluošto ir dažymo padelis (aplikatorius). Nenaudokite kempinės, moheros ar ėriukų vilnos volelių ar greitaeigių šepečių, nes jie sulaiko savyje per daug alyvos, todėl vietomis gali susidaryti alyvos parteklius. Baldus tepkite aukštos kokybės teptuku, trumpo plauko mikropluošto voleliu arba nepūkuotu skudurėliu. 

Grindims rekomenduojame naudoti trumpo plauko volelį. Baldams galite poliruoti arba dengti trumpo plauko voleliu ar kokybišku minkštu teptuku.

Su tonuota kietojo vaško alyva FIDDES galima pasiekti labai skirtingą išvaizdą ir spalvos intensyvumą. Viskas priklausomai nuo medienos paruošimo ir rūšies. 

Naudokite tuos pačius įrankius kaip dirbant su skaidria alyva. Pagrindinis skirtumas – turite pašalinti tonuotos alyvos perteklių nepūkuota audinio skiaute.

Daugeliui paviršių rekomenduojamas 120 grūdėtumas. Nepersistenkite su medienos šlifavimu, nes taip uždarysite jos poras, o alyva negalės tinkamai prasiskverbti. 

Pilnai išdžiūvus grindims, baldus galima statyti į vietas. Netempkite baldų per grindis – pakelkite ir pastatykite. Netieskite kilimėlių, nedėkite kartono ar kilimo kaip apsaugos, kol alyva maksimaliai nesutvirtės. Maksimalų tvirtumą alyva įgaus per 7 dienas.

Prieš plaudami grindis, geriau palaukite 3 savaites. Iki tol bet kokius išsiliejusius skysčius nuvalykite drėgna šluoste. 

Geriau nereikia, nes jie gali veikti kaip abrazyvas (švitrinis popierius). Prieš įeinant į namą ar butą, prie išorinių įėjimų rekomenduojami kilimėliai.

Tinkama kėdžių kojelių ir kitų baldų apsauga gali padėti apsisaugoti nuo įbrėžimų. Vietoj plastiko rekomenduojama naudoti veltinį arba kamštį, nes jis gali subraižyti.

Grindys pirmiausia dėvisi intensyvaus eismo zonose. Tipiški požymiai yra sausumo pojūtis, kai valant su drėgna šluoste ji netolygiai slysta arba atsiranda drėgni plėmai.

Jei turėtumėte tirpiklio arba vandens pagrindo poliuretano laką, jūsų grindis reiktu visiškai nušlifuoti ir padengti iš naujo.

Jei grindys yra padengtos su FIDDES kietojo vaško alyvos dangą, atskiras vietas arba visas grindis galima atnaujinti vienu sluoksniu nešlifuojant. (atkreipkite dėmesį, kad šlifavimo gali prireikti labai stipriai išdilusiom grindims arba tada, kai buvo pažeistas spalvos vientisumas.) 

Reguliariai kirpkite nagus ir neskatinkite audringų žaidimų. Deja, visų pasaulyje gaminamų tipų dangas naminių gyvūnėlių nagai gali subraižyti, ypač stambių šunų.

Apsilankykite mūsų svetainės „GALERIJA, kad gautumėte idėjų. Atkreipkite dėmesį į tai, kad ant skirtingų rūšių medienos spalvos intensyvumas gali skirtis. Kai nuspręsite, kokia spalva patinka, galite susisiekti su mumis ir gauti daugiau patarimų, kurie Fiddes asortimento produktai gali padėti jums tai pasiekti.

Perpilkite alyvą į mažesnę talpą. Svarbu, kad būtu kuo mažesnis oro tarpas tarp alyvos ir dangtelio. Sandeliuokite vėsioje sausoje patalpoje. Saugokite nuo tiesioginių saulės spindulių. Alyvos tinkamumas naudojimui nėra nustatomas laiku nes tiesiogiai priklauso nuo sandėliavimo sąlygų, oro tarpelio tarp alyvos ir dangtelio, o taip pat nuo to, kaip dažnai atidarinėsite skardinę.

Taip, mes turime Fiddes Outdoor Furniture Oil & Fiddes UV Exterior Oil, kuri yra skaidri. Norėdami gauti daugiau informacijos, užeikite į mūsų tinklapio skiltį „PRODUKTAI” arba susisiekite su mumis. 

Nepavyko rasti atsakymo į reikiamą klausimą?