APIE FIDDES

„Fiddes“ turi ilgą, didingą rūpinimosi mediena istoriją, kuri prasidėjo nuo įkūrėjo Alberto Fiddeso Jungtinėje Karalystėje praėjusio amžiaus pradžioje ir tęsiasi iki šiol.

Per beveik 120 metų ir keturias kartas Fiddes vardas tapo kokybės sinonimu ne tik JK, bet ir visoje Europoje, Azijoje ir JAV per nusistovėjusių paskirtų platintojų tinklą. „Fiddes“ visada buvo progresyvios perspektyvos ir šiandien veikia moderniose, specialiai pastatytose patalpose, naudodama naujausias technologijas, kad sukurtų ir gamintų platų medienos apdailos asortimentą iš pačių geriausių prieinamų žaliavų.

„Fiddes“ taiko nuolatinių investicijų į žmones ir technologijas politiką, siekdama pateikti išsamiausią ir konkurencingiausią produktų ir paslaugų paketą medienos dangų pramonei. Ši reinvestavimo politika suteikė Fiddes galimybę pasiūlyti savo klientams aukščiausius kokybės ir paslaugų standartus per (ISO:9001), kartu išlikdama konkurencinga rinkoje.

FIDDES….DAUGIAU NEI 4 KARTOS

1900

Fiddes turi ilgą, didingą medienos priežiūros istoriją, kuri prasidėjo Jungtinėje Karalystėje praėjusio amžiaus pradžioje ir tęsiasi iki šiol. Albertas Fiddesas, iš pradžių gaminęs dažus ir dažyves stalių ir statybų rinkai, persikėlė iš Bristolio į Kardifą, galiausiai įsigijo ir perdarė stabilų bloką, kuris ateinančius 30 metų turėjo gaminti įvairią medienos apdailą.

fiddes1stgen-1
fiddes2ndgen (2)

1950

Po karo įmonė greitai išsivystė į specializuotų medienos apdailos gaminių gamybą ir iki 1950 m. tapo pagrindine baldų ir antikvarinio restauravimo rinkos tiekėja, tiekiančia poliruojamą vašką, laką, šelaką ir medienos dažus.

1960

Tęsiant gamybą ir platinimą iš senų arklidžių Trade St, Cardiff, Fiddes tradicinis polirolių, medienos dažų ir lakų asortimentas išsiplėtė iki labai plataus medienos dangų asortimento. Iki šeštojo dešimtmečio pabaigos Fiddes pristatė naują greitai džiūstantį poliruojamą vašką, po kurio daugiau nei po 20 metų buvo sukurtas aukščiausios kokybės poliruojamas vaškas „Supreme Wax Polish”.

fiddespremises
fiddes3rdgen

1970

Septinto dešimtmečio pradžioje Fiddes toliau plėtojo savo medienos apdailos portfelį, naudodama pačias geriausias turimas žaliavas. Ianas Fiddesas prisidėjo prie Fiddes prekės ženklo įkūrimo UK per visišką atsidavimą ir dažnai skaitė paskaitas apie medienos apdailą įvairiose UK ir užsienio kolegijose.

1980

Aštuntame dešimtmetyje senovinių pušinių baldų rinka sparčiai plėtėsi ir UK bei tarptautiniu mastu buvo pristatytas Fiddes vaškas „Supreme Wax Polish”. Didėjant paklausai tiek UK, tiek užsienyje, reikėjo naujos gamybos įmonės. Fiddes Supreme Wax Polish greitai įsitvirtino kaip naujas pušinių baldų apdailos lyderis rinkoje tiek UK, JAV ir Europoje. Įsigytos naujos patalpos, kurios 15 metų išliko jų gamybos ir platinimo baze.

Fiddes dažai 4
4thgeneration

1990

Tačiau prekybos įkarštyje 1997 m. vasarį didžiulis gaisras sunaikino daugiau nei 70% esamų patalpų, todėl buvo skubiai imtasi rekonstrukcijos politikos. Nors tuo metu tai buvo pražūtinga, vietos įmonių ir gamintojų parama užtikrino, kad „Fiddes“ ir toliau vykdytų savo įsipareigojimus. Per 18 mėnesių buvo baigta statyti nauja gamykla ir atidaryta visiškai automatizuota gamybos įmonė.

2000

Naujajame tūkstantmetyje atsirado naujų rinkų tiek UK, tiek tarptautiniu mastu. Vandens pagrindu pagamintų dangų paklausa išaugo, ypač grindų dangų sektoriuje. Buvo akcentuojama, kad būtų sukurta patvari, greitai džiūstanti kietojo vaško alyva, kuri būtų perspektyvi alternatyva tradicinėms grindų alyvoms rinkoje. Sublimacinio ir dekoratyvinio stiklo pramonei taip pat buvo sukurtas naujas stiklo dangų asortimentas, kuris sėkmingai tiekiamas įvairioms gėrimų ir kosmetikos dangų gamykloms visame pasaulyje.

„Fiddes“ didžiuojasi galėdama išlaikyti progresyvią perspektyvą, neseniai įgijusi ISO 9001 akreditaciją, ir toliau daug investuoja į gamybą ir naudoja naujausias technologijas, kad sukurtų ir gamintų platų specializuotų ir tradicinių medienos, grindų ir stiklo dangų asortimentą.

Fiddes dažai 2
Fiddes dažai 3